• Arama

Yılın en romantik zamanı 14 Şubat Sevgililer Günü için ihtiyacınız olan her şeyi OGGUSTO Sevgililer Günü kategorisinde topladık. Birçok çiftin en heyecan duyduğu günlerden biri olan Sevgililer Günü’nde nereye gidilir, sevgiliye ne hediye alınır gibi merak edilen konuların cevabını bulacağımız kategoride Sevgililer Günü’nde sevdiği kişiye ne hediye alacağını karar veremeyenler için geniş bir hediye rehberi hazırladık. Farklı karakterlere göre çeşitli hediyeler bulabileceğiniz rehber çok işinize yarayacak!

14 Şubat’ı sevgilisiyle dışarıda vakit geçirmek isteyenleri de unutmadık. Sevgililer Günü için sevgilinizle gidebileceğiniz en romantik restoranları ve programları bir araya getirdik. 5 yıldızlı otellerin şeflerinden restoran önerileri aldık ve bir adım daha öteye giderek dünyadan da ne romantik restoranları keşfe çıktık. Bu geceye hazırlanmak için ise ilham alabileceğiniz Sevgililer Günü stil ve makyaj önerilerimizi mutlaka keşfedin.

Sevgililer Gününü evde vakit geçirmek isteyenler için ev dekorasyonu ve sofra stili için romantik fikirler ürettik. Beraber izleyebileceğiniz romantik filmleri ele aldık. 14 Şubat için son dakika tatil planları yapanları tabii ki unutmadık ve sizlere iyi bir rehber olabilmesi için dünyanın en romantik destinasyonlarını mercek altına aldık.

Son olarak ise Sevgililer Gününe özel,  en büyük aşk hikayelerini mercek altına aldık. Sanat tarihinde geçmişten günümüze, ünlü tablolarda yaşamaya devam eden aşklardan modern zamanların unutulmaz aşklarına kadar sizleri zamanda bir yolculuğa çıkarıyoruz.