• Arama
Bottega Veneta Art of Collaboration 2018 İlkbahar Yaz

Dünyaca ünlü moda markası Bottega Veneta,  ünlü ajans Baron & Baron tarafından hazırlanan ve öncelikli olarak dijital mecralara sunulan, 2018 ilkbahar yaz kampanyası ile birkaç sezondur devam ettiği “The Art of Collaboration” projesinde yepyeni bir sayfa açıyor. 

Güzel sanatlar fotoğrafçılarını dahil ederek moda reklamcılığında çığır açan Art of Collaboration, yeni konsepti ile lüks hikaye anlatımına yeni bir boyut kazandırıyor.

Yansımalar (Reflections) adını taşıyan Bottega Veneta İlkbahar Yaz 2018 reklam kampanyası, Fabien Baron tarafından yönetilen, antoloji serileri şeklinde tasarlanan altı farklı kısa filmden oluşuyor. Sezon boyunca çeşitli platformlarda gösterilecek olan filmler, sürükleyici ve inovatif hikayelerden oluşuyor.  

Markanın hikayesi ve DNA’sı için yeni iç görüler sunan, ilham veren Bottega Veneta İlkbahar Yaz 2018 kampanyası, eğlendiren içeriğiyle de dijital ve mobil tüketim için optimize edildi. Kampanya, modern tüketicide içgüdüsel olarak bir sadakat yaratmak, her zaman bir tık uzağında olmak ve cazip bir deneyim sunmak üzere tasarlandı.

“Gizem, Mükemmeliyet, Mimari, Duygusallık ve Süreealizm” değerlerinden hareketle hazırlandığını belirtirken,  “Bizim için bu projede, Bottega Veneta hikayesini mesajın etkisini azaltmadan en öyküsel araç olan film üzerinden anlatmak ve diğer tüm iletişimi  bu film üzerinden yaratabilmek büyük önem taşıyordu. Sonuç olarak böyle lüks bir markanın yayılımını yansıtacak eşsiz bir görsel kelime haznesi geliştirmek istedik” 

-Kampanya Yönetmeni Fabian Baron

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.