• Arama
Fendi, İkonik Çantası Peekaboo’nun 10. Yılı şerefine ¨Me And My Peekaboo¨ Projesini Sunuyor

Romalı lüks marka Fendi, markanın ikonik çantalarından Peekaboo’nun 10. Yılı şerefine Me And My Peekaboo projesini sunar. Özel video ve görsellerle desteklenen proje Fendi’nin aksesuar , erkek ve çocuk giyim tasarımcısı Silvia Venturini Fendi ve kızları Delfina Delettrez Fendi ve Leonetta Luciano Fendi ile çok özel bir aile portresi ortaya çıkarıyor.

Silvia Venturini Fendi ‘nin özel duygusal bağları bulunan Peekaboo, kendisinden kızlarına aktarılan bir miras olarak projede lanse ediliyor. Fendi ailesine mensup 3 özel kadının, aile bağları ve kendi kişilikleri hakkında samimi açıklamalar yaptığı projede özel çekimler markanın merkezi olan Palazzo della Civiltà Italiana’da gerçekleşti.

Fendi kadınlarının kişilikleri ve birbirileri ile olan ilişkilerinin yanısıra Roma şehrine olan tutkuları da proje ile gözler önüne serildi.

Fendi ailesinin kadınlarının, Peekaboo modelleri ile eşleştirildiği projede Büyük, klasik, mini, micro Peekaboo ve Peekaboo Essential ve Peekaboo Essentially modelleri yer aldı. 

2009 yılında Silvia Venturini Fendi tarafında yaratılan Peekaboo, markanın stun el işçiliği ve benzersiz tasarımlarının buluştuğu bir başyapıt olarak 10 yıldır moda dünyasında ikon çanta olarak yer almakta.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.